O projektu

Projekt „Na Včelníku“ se nachází v srdci brdských lesů, pouhých 17 km od hranice Prahy v Nové vsi pod Pleší, necelé 3 km od Mníšku pod Brdy. Velkoryse pojatá obytná zóna se rozprostírá na ploše téměř 200 000 m2. Z celkové plochy tvoří zeleň 25 %.
Stavební pozemky jsou napojeny na všechny dostupné inženýrské sítě, včetně veřejného osvětlení a kompletně dokončených komunikací s chodníky a bohatou okrasnou zelení.
Charakteristickým rysem lokality je jednak promyšlená urbanistická studie, ve které je počítáno s polyfunkčním objektem a kavárnou. Zajímavým architektonických prvkem této lokality jsou lícové cihly.
Po úspěšném dokončení prodeje I. Etapy projektu „Na Včelníku“, zahajujeme II. Etapu prodeje. Pozemky jsou určeny pro individuální výstavbu samostatných rodinných domů, ke kterým klient dostane možnost výběru rodinných domů z široké nabídky našich partnerů a cenově dostupných dvojdomů.

Lokalita

Nová Ves pod Pleší má veškerou občanskou vybavenost. Je zde škola, mateřská školka, místní obchod, pošta, obecní úřad, hřiště a sokolovna.
Nejbližší okolí nabízí široké možnosti aktivní relaxace. Do okolních lesů, kde se dá houbařit a užívat si procházek ve výjimečně krásné přírodě, je to doslova co by kamenem dohodil. Sportovní vyžití nabízí i síť cyklostezek, která prochází přímo lokalitou Na Včelníku. Malebnou krajinou se po nich na kole dostanete do Mníšku pod Brdy, Příbrami a také do Prahy. I pro ty, jejichž koníčkem je rybaření, poskytuje nejbližší okolí několik zajímavých možností, včetně pstruhového revíru u splavu Na Kocábě a Lešského rybníka. Nedaleko je také přehrada Slapy, která zejména v létě nabízí možnost provozovat nejrůznější vodní sporty a skvělé koupání. Milovníky golfu zase jistě zaujme skutečnost, že ve vzdálenosti do 45km od Včelníku se nachází celkem 10 golfových hřišť. Pokud jste vy a vaše rodiny zvyklí trávit svůj volný čas aktivně v přírodě, pak lokalita Na Včelníku je pro vás ta pravá. Další informace o lokalitě.