Zelené bydlení Na Včelníku

Spojení výjimečně čistého ovzduší, výborné dopravní dostupnosti a úplné občanské vybavenosti vytváří z lokality Na Včelníku ideální bydlení nejen pro rodiny s dětmi. Variabilita možností bydlení je obrovská a nabízí stavební pozemky, dvojdomy a samostatné domky s podlahovou plochou až 200m2,  menší bytové jednotky. Je tak vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí žít v čistém prostředí Brdských lesů a přitom jen pár kilometrů od hranic Prahy.

 • Atraktivní lokalita blízko Prahy

  Projekt „Na Včelníku“ se nachází v srdci brdských lesů, pouhých 17 km od hranice Prahy v Nové vsi pod Pleší, necelé 3 km od Mníšku pod Brdy. Velkoryse pojatá obytná zóna se rozprostírá na ploše téměř 200 000 m2. Z celkové plochy tvoří zeleň 25 %. Pozemky přímo navazují na stávající zástavbu a na dokončenou etapu A a B obytné zóny Včelník, realizované před deseti lety.

 • Bydlení v srdci přírody

  Bydlení „Na Včelníku“ je skvělou volbou pro všechny, kterým záleží na jejich zdraví i zdraví jejich blízkých. Brdské lesy, kterými je lokalita obklopena, nabízejí jedno znejčistších ovzduší v rámci celé České republiky! Svědčí o tom i fakt, že necelých 800 m od Včelníku se nachází známé plicní sanatorium, založené již roku 1908, proměněné v současné době na soukromou rehabilitační kliniku. Obyvatelé spádové oblasti zde také naleznou kompletní zdravotnickou péči.

 • Kompletní občanská vybavenost

  Projekt Na Včelníku splňuje současný trend požadavků na moderní bydlení – plná občanská vybavenost, kulturní prostředí, čisté ovzduší a nadčasový design. Tím se Včelník liší od velké části projektů tzv. satelitních městeček, které neposkytují očekávaný komfort soudobého bydlení.

 • Moderní nadčasový design

  Promyšlená urbanistická studie spojuje možnosti velkorysého moderního venkova s důrazem na kulturu bydlení, jejíž charakteristickým rysem je vysoké procento sadové, izolační i okrasné zeleně, především v javorové aleji lemující hlavní obytnou ulici. Komunikace i chodníky mají povrch v zámkové dlažbě, celá lokalita je průchozí po pěší a cyklistické stezce, má 3 relaxační zóny, kamennou vodoteč. Velice zajímavým charakteristickým prvkem lokality je využití belgických lícových cihel v maximální možné míře.